Eestietno kodusisustus

Eestietno.ee is most well-known Estonian compay which brings together a piece of Estonian history and modern design. If you would like to visit our studio shop at Pärnu mnt 142, Tallinn please contact us in advance +37256221941
Eestietno kodusisustus
Eestietno kodusisustus4 nädalat tagasi
Armsad sõbrad! Kooli alguse ja suve lõpu puhul on meil väike soodukas käimas. Kõik torusallid, voodipesud ja NORD tooted on -20%.
Kampaania kestab kuni 14.septembrini.
#eestietno #torusall #rahvusmustrid #kihnu #muhu #virunigula #kool #suvi
https://eestietno.ee/tootekategooria/voodipesu/
https://eestietno.ee/tootekategooria/nord/
https://eestietno.ee/tootekategooria/roivad/torusallid/
Eestietno kodusisustus
Eestietno kodusisustus2 kuud tagasi
Meil on uus toode!!!!! Muhu tikandimotiividega piknikutekk, beež. Saadaval nii suuremas kui väiksemas suuruses. PVC põhi on imeilus punane, mis teeb piknikuteki eriti võluvaks.
#eestietno #rahvusmustrid #suvi #piknik
Eestietno kodusisustus
Eestietno kodusisustus3 kuud tagasi
LIITU UUDISKIRJAGA!!! Iga kuu on meil uus salasõna, millega saab valitud tooteid soodsamalt. Juulikuu salasõna saadame välja uudiskirjaga järgmisel esmaspäeval 9ndal juulil ja sel kuul on tootevalikus piknikutekid. Kiirustage!!!!
Liituda saab meie kodulehel https://eestietno.ee/
#eestietno #suvi #piknik #rand #uudiskiri
Eestietno kodusisustus
Eestietno kodusisustus3 kuud tagasi
Ilmataat lubab ilusaid ilmu ja seega on ruttu, ruttu vaja seotada miskit, millega on hea rannas peesitada, metsas piknikku pidada või õhtust kontserti kuskil muru peal nautida. Kõige parem valik selleks on meie piknikutekid!!!!! Veekindel PVC põhi kaitseb niiskuse eest, kuna nad on masinas pestavad, siis tilkuvad grillvorstid ei ole mingi probleem ja mis kõige parem, nad on mõnusalt kokku pakitavad. https://eestietno.ee/tootekategooria/piknikutekid/
#eestietno #rand #piknik #rahvusmustrid
Eestietno kodusisustus
Eestietno kodusisustus3 kuud tagasi
Soovime teile kõigile ilusat Jaani ja tänaseks head rahvusvahelist "Võta koer kontorisse" päeva. Aga nagu alati, pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ja ilmselgelt Luca arvab seda, mida me vist kõik: "Noo läheme juba maale ja hakkame jaane pidama."
#eestietno #TakeYourDogToWorkDay #jaanipäev #beagle #beagles
Uuendan…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.